Kasia Głowacka

Pasja do nowych technologii pojawiła się z potrzeby chwili. Okazało się, że zgłębianie tematów związanych z komputerami zaczęły przynosić wymierne efekty w poprawnym doradzaniu osobom z najbliższego otoczenia. Z czasem wiedza zaowocowała pisaniem artykułów na strony poradnikowe.

Technologie produkcji roślin uprawnych

Produkcja roślin uprawnych to ważna gałąź rolnictwa, która zapewnia społeczeństwu zdrową żywność i przyczynia się do rozwoju gospodarczego kraju. W artykule przedstawimy najnowsze technologie produkcji roślin uprawnych, dzięki którym można zwiększyć plony i poprawić jakość upraw.

Dieta dla osób pracujących przed komputerem – jak zadbać o zdrowie w biurze?

Coraz więcej osób pracuje w biurach, gdzie spędzają długie godziny przed komputerem. To styl życia, który może negatywnie wpłynąć na zdrowie, jeśli nie dba się o odpowiednie odżywianie. Jakie produkty powinny znaleźć się w diecie dla osób pracujących przed komputerem, by utrzymać kondycję fizyczną i umysłową na odpowiednim poziomie? O tym wszystkim dowiesz się w naszym artykule.

Jak wybrać program do faktur?

Program do faktur przyspiesza wystawianie dokumentów sprzedażowych, gwarantując przedsiębiorcom oszczędność czasu. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu rozwiązań. Czym wyróżniają się te, które zapewniają maksymalne korzyści? Sprawdź!

Na co zwrócić uwagę wybierając dysk zewnętrzny?

Brakuje Ci miejsca w pamięci komputera, a nie chcesz lub nie możesz dokupić dysku wewnętrznego? A może cenisz swobodę i zależy Ci na przenośnym magazynie z plikami? Jeśli tak, to wybierz dysk zewnętrzny! To proste i użyteczne urządzenie, na którym możesz wygodnie przechowywać cenne dane. Jak wybrać dysk zewnętrzny? Na co zwrócić uwagę, oceniając poszczególne modele?

Robotyzacja procesów produkcyjnych – kolejne etapy

Robotyzacja procesów produkcyjnych to coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala na automatyzację pracy i zwiększenie wydajności. W ostatnich latach nastąpił ogromny rozwój technologii dotyczących robotów przemysłowych, co pozwoliło na zastosowanie ich w różnych gałęziach przemysłu.

Sklep z laptopami w Gdańsku ma nietypową ofertę

Posiadanie laptopa w obecnych realiach naszego życia nie jest jedynie symbolem zamożności, a codziennym narzędziem, które służy do pracy i rozrywki. Laptopy renomowanych firm nie należą do najtańszych, jednak w Gdańsku możemy zakupić laptopy poleasingowe, które zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością głównie dzięki atrakcyjnej cenie.

Karta pamięci microSD dla profesjonalistów. Czym się charakteryzuje?

Większość użytkowników wybierając kartę microSD do swojego smartfona, kieruje się przede wszystkim pojemnością. Niektórzy, wymagający odpowiedniej wydajności, zwracają uwagę jeszcze na prędkość transferu danych, czyli prędkości zapisu i odczytu. A czym kierują się profesjonaliści, którzy szukają odpowiednie kart pamięci microSD do zastosowań firmowych lub biznesowych?
Ultra szeroki monitor czy panoramiczny

Ultra szeroki monitor czy panoramiczny — co lepiej zda egzamin w pracy?

Wielogodzinna praca przy biurku zmusza nas do poszukiwania rozwiązań, które podnoszą produktywność. Ultra szeroki monitor to jeden z gorących tematów odnośnie grania, ale również pracy przy komputerze. Czy to monitor, który faktycznie sprawdzi się w pracy i czy tak samo dobrze w przypadku programisty, jak i analityka finansowego? I jak monitor ultrawide wypada w porównaniu z węższymi monitorami panoramicznymi? Sprawdźmy.
Mężczyzna wprowadza elektroniczną fakturę do KSeF

Krajowy system e-faktur (KSeF) – od kiedy obowiązkowy i jak działa?

Prowadzisz firmę jednoosobową i w ciągu miesiąca wystawiasz zaledwie kilkanaście faktur? A może zarządzasz dużym przedsiębiorstwem, w którym taka liczba dokumentów to zaledwie kropla w morzu codziennych rozliczeń z kontrahentami? Przeczytaj, w jaki sposób możesz ułatwić sobie sprawy księgowe z pomocą Krajowego Systemu e-Faktur, który już wkrótce będzie obowiązywać wszystkich podatników. Podpowiemy Ci również, co możesz dzięki niemu zyskać i którą platformę wybrać, aby szybko i bez zbędnych pomyłek rejestrować tzw. faktury ustrukturyzowane.
jaki dysk ssd do laptopa

Jaki dysk SSD do laptopa wybrać?

Wybór dysku SSD z pozoru może wydawać się trudny, jeśli jednak poznasz jego właściwości i dowiesz się, czym konkretnie należałoby się kierować pytanie – jaki dysk SSD do laptopa wybrać nie będzie już takie trudne.
jak usunąć stronę w wordzie

Jak usunąć stronę w Wordzie?

Kończysz wytężoną pracę nad dokumentem, na końcu została pusta strona. Teoretycznie nic prostszego – kliknąć jej obszar kursorem i nacisnąć klawisz Backspace albo Delete. Czasami to nie działa. Dlaczego? Zobacz, jak usunąć stronę w Wordzie bez szkody dla formatowania dokumentu!