Archiwum czerwiec 2023

30 artykuł

Praca programisty – jak szybko zdobyć doświadczenie?

Wszyscy wiedzą, że programiści doskonale zarabiają – jednak tak naprawdę na wysokie pensje mogą liczyć jedynie te osoby, które mają ogromne umiejętności i duże doświadczenie. Znalezienie pierwszej pracy w IT jest dosyć trudne, a żeby otrzymać awans, trzeba ciągle się rozwijać i poszerzać kwalifikacje. Jak szybko zdobyć doświadczenie jako programista? Z jakich rozwiązań opłaca się skorzystać?

Nieoczywiste kawowe przepisy z ekspresów De’Longhi

Choć jest to fakt dość mało znany, kawa jest paradoksalnie jednym z najbardziej uniwersalnych składników w kuchni. Napar można nie tylko zaparzyć na nieskończoną ilość różnych i czasami bardzo zaskakujących sposobów - bywa on również często wykorzystywany w innych przepisach. W ten sposób możemy przygotować kawowe lody, kawowe sosy do mięs, a nawet… kawowy makaron!

Antywirus — zainstaluj go na wszystkich urządzeniach

Antywirus Windows 10, który jest domyślnie wgrany w system operacyjny, czyli Windows Defender nie wystarcza, abyś mógł czuć się bezpiecznie. Podobnie jak domyślny antywirus na telefon z systemem Android nie gwarantuje maksymalnej ochrony. W związku z tym powinieneś zainstalować dobre i płatne oprogramowanie. Przekonaj się, jaki soft najlepiej wybrać.

MacBook Pro – jak wybrać odpowiednią konfigurację?

Za sprawą odpowiedniego doboru konfiguracji MacBooka Pro, zakupisz urządzenie, które będzie spersonalizowane dokładnie pod Twoje założenia projektowe. Dzięki temu nie przepłacisz i będziesz miał wyłącznie niezbędne funkcje zgodne z Twoim zapotrzebowaniem (np. biznesowym lub prywatnym). Aby poznać szczegóły dot. doboru MacBooka Pro, koniecznie przeczytaj ten artykuł! Miłej lektury.