Archiwum sierpień 2023

Artykułów: 144

Luksusowy dźwięk we własnym domu – głośnik Harman Kardon

Kto szuka doskonałego brzmienia, które wypełni każdy kąt jego domu lub marzy o pięknie wyważonych dźwiękach, które sprawią, że każda ulubiona piosenka stanie się jeszcze bardziej magiczna, może to wszystko osiągnąć dzięki głośnikowi Harman Kardon – znanej i cenionej marki w świecie audiofilii. A dlaczego warto zainwestować w ten sprzęt, a także jakie są jego unikalne cechy? Ten artykuł odpowie na wymienione wcześniej pytania.

Jak Wybrać Idealne Etui na Telefon Huawei P30 Lite?

Huawei P30 Lite to wyjątkowy smartfon, który zasługuje na równie wyjątkową ochronę. W dzisiejszym świecie pełnym niebezpieczeństw dla naszych drogocennych urządzeń mobilnych, ważne jest, abyśmy zadbasz o ich bezpieczeństwo. Etui na telefon to nie tylko element ochronny, ale także wyraz naszego stylu i osobowości. Jak więc wybrać to jedyne i idealne etui dla swojego Huawei P30 Lite? Sprawdź nasz praktyczny przewodnik!

Jak wybrać zasilacz i baterie UPS do serwerowni: miniporadnik

Wszelkie zakłócenia w sieci elektrycznej mogą się okazać zgubne dla serwerowni, a tym samym i firm, których działalność zależy od sprawności systemu IT. Aby ograniczyć koszty związane z uszkodzeniem sprzętu i przerwami w jego działaniu należy zadbać o rzetelne zasilanie awaryjne. Oprócz samego zasilacza potrzebne będą również odpowiednie baterie do UPS.