Archiwum kwiecień 2024

Artykułów: 3

Zrozumienie Gemini: Jak Kształtuje Google Workspace

Jak często zdarza się, że technologia nie tylko spełnia wymagania teraźniejszości, ale również kształtuje przyszłość pracy? Gemini, zestaw narzędzi generatywnych AI w ramach Google Workspace, właśnie to robi. Ten artykuł bada, jak Gemini na nowo definiuje produktywność, kreatywność i łączność dla użytkowników biznesowych na całym świecie. Jego integracja z codziennymi operacjami biznesowymi oznacza znaczący skok w kierunku bardziej połączonego i efektywnego miejsca pracy.
ręka wskazująca element na monitorze

Czym zajmuje się Software House, jakie usługi świadczy?

Software House to termin, który często pojawia się w kontekście tworzenia oprogramowania, ale co dokładnie kryje się za tą nazwą? To nie tylko zespoły programistów kodujących na zamówienie. Software House to kompleksowe centra kompetencyjne, które oferują szeroki zakres usług IT – od koncepcji po wdrożenie i wsparcie. Czytaj dalej, a dowiesz się więcej!

Białe certyfikaty energetyczne – podpowiadamy, jak je uzyskać!

Transformacja energetyczna wyznacza kierunek rozwoju współczesnej gospodarki. Firmy, które decydują się na dokonanie inwestycji w tym zakresie, odnoszą korzyści na wielu polach. Duże zyski przynoszą także Białe certyfikaty, które można uzyskać m.in. w przypadku osiągnięcia określonych oszczędności energetycznych w wyniku realizacji konkretnych zadań w zakresie zwiększania efektywności.