Archiwum grudzień 2022

Artykułów: 23
pinsy na zamówienie realizowane przez MCC Medale

Jak zwiększyć przynależność i identyfikację pracowników z firmą?

Dobry, oddany pracownik to prawdziwa wizytówka każdej firmy. Warto więc dbać o osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie, jednocześnie podejmując działania, które mają na celu zwiększenie identyfikacji z firmą. Doskonałym rozwiązaniem okazują się pinsy, czyli niewielkich rozmiarów przypinki, które pracownicy mogą nosić w godzinach pracy, w czasie spotkań służbowych czy nawet będąc poza biurem.

Karta pamięci microSD dla profesjonalistów. Czym się charakteryzuje?

Większość użytkowników wybierając kartę microSD do swojego smartfona, kieruje się przede wszystkim pojemnością. Niektórzy, wymagający odpowiedniej wydajności, zwracają uwagę jeszcze na prędkość transferu danych, czyli prędkości zapisu i odczytu. A czym kierują się profesjonaliści, którzy szukają odpowiednie kart pamięci microSD do zastosowań firmowych lub biznesowych?
jak usunąć family link

Jak usunąć family link aplikację powiązaną z kontem Google?

Jak usunąć family link? To pytanie pojawia się coraz częściej zarówno ze strony rodziców, jak i dzieci, które chciałyby się jej pozbyć ze swojego smartfona. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, w jaki sposób można to zrobić. Z artykułu dowiesz się jak usunąć family link ze smartfona swojego dziecka. Jeśli nie znałeś do tej pory tego przydatnego narzędzia do kontroli rodzicielskiej, poznasz jego funkcjonalność.