Jak zwiększyć przynależność i identyfikację pracowników z firmą?

Dobry, oddany pracownik to prawdziwa wizytówka każdej firmy. Warto więc dbać o osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie, jednocześnie podejmując działania, które mają na celu zwiększenie identyfikacji z firmą. Doskonałym rozwiązaniem okazują się pinsy, czyli niewielkich rozmiarów przypinki, które pracownicy mogą nosić w godzinach pracy, w czasie spotkań służbowych czy nawet będąc poza biurem.
pinsy na zamówienie realizowane przez MCC Medale

Dlaczego identyfikacja pracownika z firmą jest tak istotna?

Eksperci do spraw zatrudnienia i rynku pracy jednogłośnie mówią, że dobry, oddany pracownik powinien identyfikować się z firmą i jej wartościami. Pozwala to budować zgrane zespoły, przyspiesza wykonywanie poszczególnych zadań, wpływa też w znaczącym stopniu na rotację w przedsiębiorstwie. Ta ostatnia, choć nieunikniona, powinna utrzymywać się na stosunkowo niskim poziomie. Oddany pracownik posiada wieloletni staż w firmie, dobrze zna wszelkie procedury oraz reklamuje przedsiębiorstwo na zewnątrz, co wpływa na wzrost liczby klientów, a tym samym wzrost zysków. Z konieczności ciągłej pracy nad zwiększaniem przynależności doskonale zdają sobie sprawę właściciele dużych, dobrze prosperujących firm. Inwestują oni niemałe środki w różnego typu imprezy integracyjne, szkolenia czy akcesoria. Jednak nawet drobni przedsiębiorcy powinni pozwolić sobie na tego typu wydatki, ograniczając się tym samym na przykład do zakupu wysokiej jakości pinsów.

Czym są przypinki reklamowe?

Przypinki reklamowe w prosty sposób pomagają zwiększyć identyfikację pracownika z firmą. Są to niewielkich rozmiarów akcesoria, które zwyczajowo nosi się przypięte do klapy marynarki czy płaszcza. Dobrze prezentują się one w towarzystwie eleganckiego stroju, lecz można też dobierać je do codziennych stylizacji. Przypinka zazwyczaj prezentuje wyłącznie logo firmy i jej nazwę, choć można zaprojektować ją we własnym zakresie, dodając pewne niezbędne elementy według uznania. Ważne, aby pinsy wykonywane były na zamówienie, co znacząco wpływa na ich jakość. Produkty przygotowywane są zgodnie z ponad 400-letnią tradycją polskiej sztuki odlewniczej, skupiając się przede wszystkim na detalach. Wyraziste kolory sprawiają, że przypinki widoczne są nawet z dalszej odległości. Więcej na ich temat można dowiedzieć się tutaj: https://mccmedale.pl/pinsy/. Co istotne, przypinkę powinien otrzymać każdy pracownik, bez względu na to, jaki staż w firmie posiada. Tego typu akcesorium można nosić na co dzień, na przykład będąc w pracy bądź poza biurem. Zwyczajowo zakłada się je na spotkanie służbowe lub w czasie delegacji. W rzeczywistości każda firma może stworzyć własną kulturę noszenia przypinek, jak ma to miejsce w światowych korporacjach.

Przypinki dla małych i dużych firm

Na rynku dostępne jest obecnie wiele akcesoriów, w które można wyposażyć swoich pracowników w procesie budowania identyfikacji z firmą. Niemniej jednak zarówno w przypadku małych, jak i dużych firm doskonale sprawdzają się pinsy. Powodem jest fakt, iż ich zakup nie wiąże się z bardzo dużymi kosztami, dzięki czemu mogą pozwolić sobie na nie nawet przedsiębiorcy z ograniczonym budżetem. Przypinki można nosić na co dzień, wykorzystując je tym samym w budowaniu kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Co ważne, tego typu akcesorium przez lata zyskało miano uniwersalnego. Nigdy nie wychodzi z mody, natomiast doskonale wpisuje się w korporacyjne trendy. Bez względu na to, czy firma dopiero rozpoczyna swoją działalność, czy też funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu, zdecydowanie warto pomyśleć nad zakupem przypinek. 

Archiwum: grudzień 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
jak usunąć konto na netflix

Jak usunąć konto na Netflix i anulować subskrypcję? Poradnik

Następny artykuł
jak usunąć komentarz na ig

Jak usunąć komentarz na IG? Praktyczny poradnik

Zobacz też