Antywirus — zainstaluj go na wszystkich urządzeniach

Antywirus Windows 10, który jest domyślnie wgrany w system operacyjny, czyli Windows Defender nie wystarcza, abyś mógł czuć się bezpiecznie. Podobnie jak domyślny antywirus na telefon z systemem Android nie gwarantuje maksymalnej ochrony. W związku z tym powinieneś zainstalować dobre i płatne oprogramowanie. Przekonaj się, jaki soft najlepiej wybrać.

Antywirus Windows 10 lub iOS — co zainstalować?

Nie ma znaczenia, czy dysponujesz komputerem z zainstalowanym Windowsem, czy też systemem operacyjnym iOS. Powinieneś zainstalować na wszystkich swoich urządzeniach sprawdzonego antywirusa. Rekomendujemy Ci antywirus Windows 10 G Data. Oczywiście jest on dostępny także na Windowsa 11 oraz systemy od Apple. Dlaczego właśnie to rozwiązanie?

Przede wszystkim w przypadku Windowsów G DATA jest znacznie skuteczniejszy niż Windows Defender. Stanowi on zaporę nie do przejścia dla wszelkich wirusów, keyloggerów, trojanów, a także pozostałego złośliwego oprogramowanie. Ten antywirus doskonale współgra ze wszystkimi przeglądarkami. W przeciwieństwie to Windows Defendera nie jest on skuteczny jedynie w połączeniu z Microsoft Edge.

Pamiętaj także o tym, że wiele szkodliwych plików tworzonych przez cyberprzestępców jest dedykowanych Defenderowi. W ten sposób bez problemu omijają one zabezpieczenia komputerów, które korzystają wyłącznie z oprogramowania antywirusowego od Microsoftu. W sytuacji natomiast, gdy dysponujesz sprawdzonym, płatnym rozwiązaniem, takim jak G DATA, złośliwy kod nie przedostanie się na dysk twardy Twojego komputera.

Jeżeli masz komputer z systemem iOS możesz być pewien, że ochrona jest Ci potrzebna. W tym przypadku G DATA jest znacznie lepszy niż nieposiadanie żadnego antywirusa. Pomimo że złośliwego oprogramowania na systemy od Apple powstaje znacznie mniej niż tego na Windowsy, ochrona jest konieczna, abyś mógł bezpiecznie korzystać choćby z poczty elektronicznej albo bankowości online. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy przechowujesz na dysku ważne firmowe dane, czy też korzystasz z komputera w ramach użytku domowego.

Antywirus na telefon z Androidem lub i OS

Najlepszy antywirus na telefon to także G DATA. Powinieneś zainstalować go na wszystkich swoich urządzeniach. Zarówno tych z Androidem, jak i tych z iOS. Dzięki temu otrzymujesz kompleksową ochronę przed na przykład szkodliwym działaniem niektórych aplikacji. Nie musisz również obawiać się podejrzanych linków, a także wiadomości e-mail ze źródeł, którym nie ufasz. Pamiętaj o tym, że skuteczny antywirus na telefon od G DATA łączy w sobie skaner i stałą kontrolę aplikacji.

Podsumowując, najlepszy antywirus Windows 10 oraz antywirus na telefon to G DATA. Powinieneś zainstalować go na wszystkich swoich urządzeniach. Nie ma tutaj znaczenia, jakim systemem operacyjnym dysponujesz. Atrakcyjna cena oprogramowania pozwala Ci nie wydać dużej kwoty i ze spokojem przeglądać zasoby internetu.

Treść promocyjna.

Archiwum: czerwiec 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

MacBook Pro – jak wybrać odpowiednią konfigurację?

Następny artykuł
Kupowanie biletów online

Kupowanie biletów online: Przewodnik od A do Z

Zobacz też