Grzegorz Pacławski

Artykułów: 104
Studiował na Politechnice Wrocławskiej o kierunku programowanie mikroprocesorów. Od dziecka interesuje się programowaniem. Posiada certyfikaty prestiżowych przedsiębiorstw, np.: Google i Microsoft Google Certified Professional Cloud Architect AWS Certified Solutions Architect – Associate AWS Certified Cloud Practitioner

Monitor OLED Samsung Odyssey G8 jako monitor gamingowy

Polubiliśmy duże ekrany – zarówno jako kinomaniacy, jak i miłośnicy gier. Bardzo często odnosimy wrażenie, że im większa będzie przekątna prezentowanego obrazu, tym lepsze będą wrażenia z rozrywki. Może się jednak zdarzyć, że zwyczajnie nie mamy możliwości na to, by pozwolić sobie na potężny monitor do komputera, na którym będziemy ogrywać najnowsze tytuły. Czy to sprawia, że przykładowo monitor 34 cale nie zagwarantuje nam tak miło spędzonego czasu przy grze? Niekoniecznie. Diabeł tkwi w szczegółach, a te wydają się szczególnie interesujące w przypadku monitora OLED Odyssey G8 od marki Samsung.
jak usunąć family link

Jak usunąć family link aplikację powiązaną z kontem Google?

Jak usunąć family link? To pytanie pojawia się coraz częściej zarówno ze strony rodziców, jak i dzieci, które chciałyby się jej pozbyć ze swojego smartfona. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, w jaki sposób można to zrobić. Z artykułu dowiesz się jak usunąć family link ze smartfona swojego dziecka. Jeśli nie znałeś do tej pory tego przydatnego narzędzia do kontroli rodzicielskiej, poznasz jego funkcjonalność.
recenzje gier

Recenzje gier – jak je pisać?

Pisanie recenzji gier komputerowych potrafi sprawić sporo problemów. Na szczęście większości z nich da się uniknąć. Wystarczy stosować się do kilku istotnych zasad dotyczących tworzenia tego typu treści. Wyjaśniamy, jak tworzyć recenzje gier komputerowych.