Przeglądasz teraz

Porady

Monitor OLED Samsung Odyssey G8 jako monitor gamingowy

Polubiliśmy duże ekrany – zarówno jako kinomaniacy, jak i miłośnicy gier. Bardzo często odnosimy wrażenie, że im większa będzie przekątna prezentowanego obrazu, tym lepsze będą wrażenia z rozrywki. Może się jednak zdarzyć, że zwyczajnie nie mamy możliwości na to, by pozwolić sobie na potężny monitor do komputera, na którym będziemy ogrywać najnowsze tytuły. Czy to sprawia, że przykładowo monitor 34 cale nie zagwarantuje nam tak miło spędzonego czasu przy grze? Niekoniecznie. Diabeł tkwi w szczegółach, a te wydają się szczególnie interesujące w przypadku monitora OLED Odyssey G8 od marki Samsung.

Robotyzacja procesów produkcyjnych – kolejne etapy

Robotyzacja procesów produkcyjnych to coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala na automatyzację pracy i zwiększenie wydajności. W ostatnich latach nastąpił ogromny rozwój technologii dotyczących robotów przemysłowych, co pozwoliło na zastosowanie ich w różnych gałęziach przemysłu.

Sklep z laptopami w Gdańsku ma nietypową ofertę

Posiadanie laptopa w obecnych realiach naszego życia nie jest jedynie symbolem zamożności, a codziennym narzędziem, które służy do pracy i rozrywki. Laptopy renomowanych firm nie należą do najtańszych, jednak w Gdańsku możemy zakupić laptopy poleasingowe, które zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością głównie dzięki atrakcyjnej cenie.

Karta pamięci microSD dla profesjonalistów. Czym się charakteryzuje?

Większość użytkowników wybierając kartę microSD do swojego smartfona, kieruje się przede wszystkim pojemnością. Niektórzy, wymagający odpowiedniej wydajności, zwracają uwagę jeszcze na prędkość transferu danych, czyli prędkości zapisu i odczytu. A czym kierują się profesjonaliści, którzy szukają odpowiednie kart pamięci microSD do zastosowań firmowych lub biznesowych?
Ultra szeroki monitor czy panoramiczny

Ultra szeroki monitor czy panoramiczny — co lepiej zda egzamin w pracy?

Wielogodzinna praca przy biurku zmusza nas do poszukiwania rozwiązań, które podnoszą produktywność. Ultra szeroki monitor to jeden z gorących tematów odnośnie grania, ale również pracy przy komputerze. Czy to monitor, który faktycznie sprawdzi się w pracy i czy tak samo dobrze w przypadku programisty, jak i analityka finansowego? I jak monitor ultrawide wypada w porównaniu z węższymi monitorami panoramicznymi? Sprawdźmy.
Mężczyzna wprowadza elektroniczną fakturę do KSeF

Krajowy system e-faktur (KSeF) – od kiedy obowiązkowy i jak działa?

Prowadzisz firmę jednoosobową i w ciągu miesiąca wystawiasz zaledwie kilkanaście faktur? A może zarządzasz dużym przedsiębiorstwem, w którym taka liczba dokumentów to zaledwie kropla w morzu codziennych rozliczeń z kontrahentami? Przeczytaj, w jaki sposób możesz ułatwić sobie sprawy księgowe z pomocą Krajowego Systemu e-Faktur, który już wkrótce będzie obowiązywać wszystkich podatników. Podpowiemy Ci również, co możesz dzięki niemu zyskać i którą platformę wybrać, aby szybko i bez zbędnych pomyłek rejestrować tzw. faktury ustrukturyzowane.
recenzje gier

Recenzje gier – jak je pisać?

Pisanie recenzji gier komputerowych potrafi sprawić sporo problemów. Na szczęście większości z nich da się uniknąć. Wystarczy stosować się do kilku istotnych zasad dotyczących tworzenia tego typu treści. Wyjaśniamy, jak tworzyć recenzje gier komputerowych.