Jak usunąć komentarz na IG? Praktyczny poradnik

Jak usunąć komentarz na IG? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak usunąć swój komentarz pozostawiony pod czyimś zdjęciem lub niechciany komentarz na twoim profilu. Poznaj podstawowe funkcje aplikacji Instagram.
jak usunąć komentarz na ig

Z artykułu dowiesz się jak usunąć komentarz na IG. Podpowiemy także jak przyjemnie i komfortowo korzystać z tej popularnej aplikacji.

Instagram – na czym polega i czy można korzystać z niego poprzez przeglądarkę internetową?

Instagram to bardzo popularna aplikacja, w której możesz publikować zdjęcia z opisami oraz krótkie filmy tzw. rolki, oraz relacje, a także pisać do innych osób. Jak zagadać do dziewczyny na Instagramie? Sprawdź: https://nasto.pl/jak-zagadac-do-dziewczyny-na-instagramie. Każdy ogólnodostępny post możesz skomentować lub wyróżnić pozostawionym serduszkiem. Komentowanie jest bardzo ważne, ponieważ wpływa na popularność postów, a w przypadku dużych kont przekłada się na zarobki. Czasem jednak zdarza się napisać komentarz pod wpływem emocji lub z błędem, dlatego coraz częściej pojawia się pytanie, jak usunąć komentarz na IG.

Instagram pozwala usuwać własne komentarze, ale także komentarze innych osób pod warunkiem, że pozostawione zostały pod twoim postem. W przypadku postów innych osób usunąć możesz jedynie swój komentarz.

Jak usunąć komentarz na IG korzystając z urządzenia z systemem iOS?

Pamiętaj, że usunąć czyjś komentarz z Instagrama możesz jedynie wtedy, jeśli pozostawiony został pod twoim postem. Jak usunąć komentarz korzystając ze smartfona iPhone? Odszukaj interesujący post i dotknij ikony chmurki, żeby wyświetlić wszystkie pozostawione pod nim komentarze. Przesuń palcem w lewo po ekranie na interesującym cię komentarzu, a następnie kliknij przycisk kosza na śmieci. To wystarczy, żeby komentarz został usunięty. Po wykonaniu wymienionych czynności masz kilka sekund, aby przywrócić komentarz, jeśli zmienisz zdanie. U góry ekranu pojawi się informacja o wykasowaniu wpisu i możliwości cofnięcia tej czynności.

Jak usunąć komentarz na IG na urządzeniu wyposażonym w system android?

Na początku powinieneś odszukać komentarz na Instagramie, który chcesz usunąć. Jeśli nie pojawił ci się on w powiadomieniach, musisz znaleźć i otworzyć zakładkę komentarzy pod postem, którego dotyczył. Naciśnij i przytrzymaj pole, w którym zawiera się dany komentarz do momentu, aż zostanie podświetlony i stuknij ikonę kosza na śmieci.

Aplikacja Instagram została stworzona po to, żebyś mógł się dzielić ze znajomymi radosnymi chwilami ze swojego życia. Czasem zdarza się, że ktoś obcy pozostawi pod twoim postem obraźliwy komentarz lub sam będziesz chciał usunąć tekst, który przypadkowo napisałeś. Dzięki naszemu poradnikowi wiesz już jak usunąć komentarz na IG. Pamiętaj jednak, że nie ma możliwości usunięcia komentarza innego użytkownika pod postem, którego sam nie udostępniłeś.

Archiwum: grudzień 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
pinsy na zamówienie realizowane przez MCC Medale

Jak zwiększyć przynależność i identyfikację pracowników z firmą?

Następny artykuł
jak usunąć pocztę głosową

Jak usunąć pocztę głosową w telefonie u operatorów Plus, Orange, Play i T-Mobile

Zobacz też