Jak usunąć konto na Vinted za pomocą aplikacji mobilnej?

Jak usunąć konto na Vinted? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat tej popularnej aplikacji, z której korzystają tysiące osób w Polsce i na świecie. Krótki poradnik poruszania się po serwisie.
Jak usunąć konto na vinted

Jak usunąć konto na Vinted? Podpowiadamy jak skutecznie zamknąć swój profil. Z artykułu dowiesz się także, do czego służy aplikacja i dlaczego tak szybko zyskała popularność w Polsce. Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z serwisem, wystarczy tylko kilka protych kroków do założenia konta.

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest efektem naszej współpracy z wpmag.pl

Vinted – czym jest?

Aplikacja Vinted stworzona została przez parę z Litwy i pośredniczy w kupnie i sprzedaży używanych ubrań. Wystarczy założyć konto, wykonać zdjęcie produktu, dodać opis, cenę i gotowe. Nie dziwi fakt, że Polacy pokochali Vinted, ponieważ od lat z powodzeniem rozwijają się second handy, w których ubierają się tysiące osób. Najlepsi poszukiwacze potrafią zarabiać na sprzedaży znalezionych w lumpeksach skarbów.

Zakupy przez aplikację są o wiele szybsze niż wyjście na obchód pobliskich sklepów z używaną odzieżą, a samo założenie konta trwa mniej niż pięć minut. Wystarczy zarejestrować się za pomocą adresu e-mail oraz numeru telefonu lub skorzystać z szybszej metody i zalogować się za pomocą aplikacji Facebook. Vinted ma już wielu użytkowników, dlatego nie dziwi fakt, że na wielu forach i grupach tematycznych pojawia się pytanie, jak usunąć konto Vinted, na które odpowiemy w dalszej części artykułu.

Jakie przedmioty można sprzedawać na Vinted?

Obsługa aplikacji, kupno i sprzedaż przedmiotów jest bardzo prosta i darmowa. Najpierw należy przesłać do maksymalnie 20 zdjęć przedmiotu, który chcesz sprzedać, następnie dodajesz tytuł i szczegółowy opis produktu i wybierasz kategorię. Nie zapomnij podać rozmiaru, marki czy koloru, ponieważ zwiększa to szansę na skuteczną sprzedaż.

W aplikacji można wystawiać ogłoszenia w kilku kategoriach:

  • ubrania, obuwie i akcesoria;
  • akcesoria do elektroniki;
  • zabawki, meble i akcesoria dziecięce;
  • nowe kosmetyki;
  • oraz książki.

Jak usunąć konto na Vinted?

Znasz już wszystkie zalety posiadania aplikacji, a teraz dowiesz się jak usunąć konto na Vinted, jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz to zrobić. Na początku należy zalogować się do swojego konta, a następnie kliknąć ikonę strzałki skierowanej w dół. Z menu należy wybrać przycisk „Moje preferencje” i zjechać na sam dół rozwijalnego menu. Za pomocą przycisku znajdującego się u dołu strony możesz wysłać żądanie usunięcia profilu. Kliknij polecenie „Usuń moje konto”. Po wykonaniu tych czynności aplikacja prosiła będzie o podanie powodu rezygnacji i wyświetli się informacja, że konto zostanie permanentnie usunięte, gdy upłynie czas 3 miesięcy. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie swojej decyzji poprzez naciśnięcie „Tak, chcę”. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie, że konto pomyślnie usunięto. Jeśli napotkałeś problem na którymkolwiek etapie, należy skontaktować się z obsługą.

Już wiesz, jak usunąć konto na Vinted. Założenie profilu i rezygnacja jest bardzo łatwa i nie wymaga wprowadzenia żadnych chronionych danych, dzięki czemu korzystanie z niej jest bezpieczne i przyjemne.

Archiwum: grudzień 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
jak usunąć kartę z google play

Jak usunąć kartę z Google Play? Poznaj różne formy płatności w Google

Następny artykuł
okulary położone na klawiaturze komputera

Jakie okulary do pracy przed komputerem?

Zobacz też