Jak usunąć konto na Badoo? Praktyczny poradnik obsługi konta Badoo

Jak usunąć konto na Badoo? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego serwis jest jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie oraz poznaj jego ukryte funkcje i możliwości. Praktyczny poradnik bezpłatnego serwisu.
jak usunąć konto na badoo

Z artykułu dowiesz się jak usunąć konto Badoo, tak abyś nie wyświetlał się innym użytkownikom. Dowiesz się także, dlaczego jest tak popularny i poznasz kilka z jego ukrytych funkcji. Praca po godzinach, stres i szybki tryb życia sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z serwisów typu Badoo czy Tinder, żeby znaleźć drugą połówkę. Bądź na bieżąco, a zwiększysz swoje szanse.

Do czego służy Badoo i jak działa?

Na początek wyjaśnimy zasadę działania darmowego portalu randkowego, jakim jest Badoo. Portal jest liderem pod względem liczby zarejestrowanych użytkowników, co świadczy o zadowoleniu użytkowników. Podczas rejestracji wypełniasz specjalną ankietę, która określi, czym się interesujesz i jakie są twoje kryteria odnośnie do poszukiwanej pary. Masz możliwość zainstalować aplikację Badoo na telefonie z systemem android, iOS lub korzystać z niej za pomocą przeglądarki internetowej.

Portal Badoo jest bardzo prosty w obsłudze, która zbliżona jest do tej znanej z Tindera, ponieważ także wykorzystuje twoje usługi lokalizacyjne, aby z jak największą dokładnością dobrać dla ciebie parę. Na samym początku zaleca się zagranie w „chybił trafił”, zabawa polega na klikaniu profili osób, które cię zainteresowały. Wiele osób znalazło już sobie partnerów za pomocą serwisu, dlatego coraz częściej pojawia się pytanie, jak usunąć konto na Badoo, o czym przeczytasz w dalszej części tekstu.

Jak usunąć konto na Badoo – przydatna funkcja ukrycia profilu

Nim zdecydujesz się bezpowrotnie usunąć swoje konto, możesz rozważyć opcję ukrycia profilu. Jest to przydatna funkcja w przypadku gdy poznałeś potencjalnego partnera i nie życzysz sobie chwilowo otrzymywania nowych zaproszeń. Nigdy nie wiadomo jak rozwinie się sytuacja, dlatego warto pozostawić sobie otwartą furtkę, nim przejdziesz do akapitu, w którym wyjaśniamy jak usunąć konto na Badoo.

Jeśli zdecydujesz się ukryć swoje konto, nie będzie ono wyświetlane w opcjach „osoby w pobliżu” oraz „spotkania”. Ukrycie swojego profilu jest darmowe i nie wymaga konta Badoo premium ani subskrypcji. Wystarczy otworzyć aplikację, przejść do konfiguracji oznaczonej ikonką koła zębatego i wybrać jedną z ostatnich pozycji „Ukryj swoje konto”. Od tego momentu konto zostanie ukryte i niewidoczne dla innych użytkowników, a ty w pełni będziesz mógł poświęcić się nowej znajomości bez konieczności usuwania konta.

Ukrycie aktywności na profilu Badoo

Nim dowiesz się jak usunąć konto Badoo permanentnie, podpowiemy ci, jak możesz sprawić, żeby innym znajomym nie wyświetlał się twój status online, bo przecież każdy potrzebuje czasem chwili dla siebie. Jeśli chcesz usunąć opcję powiadomienia innych o tym, czy jesteś dostępny lub nie należy w pierwszej kolejności kliknąć „Ustawienia”, a następnie wybrać przycisk „Prywatność” i „Edytuj”.

W kolejnym etapie w prawym górnym rogu pojawi się opcja „Pokaż mój status”, którą możesz aktywować lub dezaktywować w dowolnym czasie. Nim przejdziesz do ustawień umożliwiających trwałe usuwanie konta Badoo, warto rozważyć opcje ukrycia profilu.

Jak usunąć konto na Badoo w aplikacji mobilnej?

W pierwszej kolejności należy zalogować się na swoje konto i otworzyć menu „Ustawienia”, w których wybierasz „Opcje konta”. Kolejnym krokiem jest kliknięcie swojego numeru telefonu lub adresu e-mail, podanego podczas rejestracji. Przeniesiony zostaniesz do kolejnego okna, w którym należy wybrać „Usuń konto”.

W tym momencie Badoo zapyta, dlaczego chcesz usunąć profil, ale wystarczy ponownie wybrać opcję „Usuń swoje konto”. Twórcy aplikacji będą próbowali cię zachęcić do pozostania specjalną ofertą premium, ale wystarczy wybrać „Nie, usuń moje konto”, następnie powód rezygnacji i potwierdzić zlecenie.

Jak usunąć konto na Badoo za pomocą przeglądarki internetowej

Proces usuwania konta za pomocą komputera stacjonarnego jest trochę łatwiejszy. Po zalogowaniu się do profilu powinieneś wejść w ustawienia i nacisnąć przycisk „Usuń konto”, następnie potwierdzasz swoją decyzję. Zostaniesz poproszony o wpisanie aktualnego hasła i ponowne naciśnięcie „Usuń moje konto”. Po wszystkim otrzymasz jeszcze wiadomość e-mail informującą, że profil został usunięty, a konto zostanie dezaktywowane w ciągu 30 dni.

Archiwum: grudzień 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
jak usunąć zdjęcie profilowe na fb

Jak usunąć zdjęcie profilowe na FB? Facebook – poradnik

Następny artykuł
jak usunąć kontrolę rodzicielską

Jak usunąć kontrolę rodzicielską z różnych urządzeń. PS4, XBOX oraz Google Play

Zobacz też