Jak wziąć pożyczkę w Polsce w zaciszu własnego domu, bezpośrednio na kartę?

Wiele osób często boryka się z niespodziewanymi wydatkami i nie zawsze potrafi odpowiednio zarządzać swoimi finansami. Niektórzy wolą pożyczać od przyjaciół i znajomych. Inni zwracają się do banków lub korzystają z instytucji pozabankowych. Wszystkie opcje mają swoje zalety i wady. Jedną z popularnych pożyczek jest chwilówka na dowód, gdzie nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu bankowego, oświadczenia majątkowego itp. A tego typu pożyczkę można otrzymać w zaciszu własnego domu.

Banki państwowe i komercyjne

Niemal wszystkie polskie banki posiadają bankowość internetową oraz aplikacje mobilne, za pomocą których można ubiegać się o kredyt na odpowiednich warunkach z zacisza własnego domu. Na liście najpopularniejszych i najbardziej wiarygodnych instytucji finansowych w Polsce znajdują się.

 1. Bank Pekao – karta Żubr posiada limit kredytowy od 2 000 zł do 100 000 zł i jest dostępna w trzech pakietach: standartowym (0 zł miesięcznie za utrzymanie), złotym (19 zł) i platynowym (39 zł).
 2. Bank Millennium – oferuje kredyty od 1.000 do 40.000 zł na kredyty hipoteczne, spłatę zadłużenia innych banków, kredyty w rachunku bieżącym, a także brak prowizji przy spełnieniu określonych warunków.
 3. Santander Bank Polska – oferuje kredyt od 500 zł do 100 000 zł, roczna stopa procentowa wynosi 20,52%, kalkulator online pozwala obliczyć wysokość opłat, miesięcznych rat i ich wysokość. Eko pożyczka pozwala na spłatę 500 zł poprzez przedstawienie paragonów za zakup eko towarów.
 4. PKO Bank Polski. Pierwsza pożyczka będzie wymagała prowizji w wysokości zaledwie 9,82% w skali roku. Dostępne są również eko pożyczki na zakup ekologicznych urządzeń lub pojazdów oraz kredyt konsolidacyjny z roczną stopą oprocentowania 12,57%. Kredyt gotówkowy pozwala na uzyskanie do 255 550 zł rozłożonych na 24 raty dla nowych klientów.
 5. ING Bank Śląski. Korzystne rozwiązanie – do 52 dni wykorzystania limitu kredytowego bez naliczania odsetek. Jednorazowy kredyt w rachunku bieżącym w wysokości 500 – 3500 zł z zerowym oprocentowaniem.

Procedura składania wniosków jest zazwyczaj bardzo prosta. Trzeba zainstalować aplikację mobilną banku, podać swoje dane, powiedzieć ile chcemy pożyczyć i jak długo chcemy spłacać. Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu przez pracowników banku, otrzymasz pieniądze na swoje konto.

Instytucje niebankowe

Takie firmy zazwyczaj działają na podobnych zasadach. Pierwsza pożyczka udzielana jest bez opłat, ale na mniejszą kwotę. Klient ma też mniej czasu na jego spłatę. Przy kolejnych pożyczkach maksymalna kwota jest zwiększana, ale jest też opłata. Osoby w wieku od 21 do 75 lat mogą otrzymać dodatkowe pieniądze. W tym samym czasie możliwa jest tylko jedna pożyczka.

Brak terminowej spłaty prowadzi do kar, negatywnej historii kredytowej, zwiększenia tempa spłaty i postępowania sądowego. Istnieje usługa refinansowania, która wydłuża okres spłaty kredytu.

Wysoko oceniane firmy bez opłat przy pierwszej pożyczce

 1. AlfaKredyt – wypłaca od 100 do 5000 zł na okres od 14 do 365 dni.
 2. Miloan – 300 do 4000 zł za 1 do 30 dni.
 3. Vivus.pl – 100-7500 zł za 30 dni.
 4. Szybka Gotówka – 100-6000 zł, na 65 dni.

Długimi terminami zapadalności mogą pochwalić się także SuperGrosz.pl (50 miesięcy) oraz monetkovo.pl (48 miesięcy). 

Firmy, które pobierają opłatę przy pierwszej pożyczce

Polożyczka, Wonga pobiera 1% od kwoty. Inne firmy pobierają za swoje usługi dużo większe pieniądze, np: 

 • Dopozyczka – 17,8%; 
 • NetGotówka – 24%; 
 • Pożyczkomat – 19%;
 • Трина

Usługi błyskawicznych płatności, które wymagają prowizji za swoją pracę, są ściśle kontrolowane przez państwo, więc klienci mogą być pewni ich rzetelności i profesjonalizmu. Na przykład Trzynastka jest notowana na warszawskiej giełdzie. Konsultanci pomogą Ci załatwić pożyczkę w godzinach dziennych każdego dnia, w weekendy i święta.

Jak zdobyć pieniądze w internecie

Na stronie Arankingchwilowek można znaleźć ranking usług kredytowych, a także niezbędne informacje z warunkami i godzinami otwarcia. W razie pytań można skontaktować się z działem pomocy lub zadzwonić na infolinię. W opisie każdej firmy podany jest ich adres e-mail.

Wybierz firmę, która Ci się podoba i skorzystaj z kalkulatora. Wpisz żądaną kwotę, czas trwania spłaty, swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Pożyczkobiorca będzie musiał zarejestrować się na stronie internetowej pożyczkodawcy, zweryfikować swój rachunek bankowy i złożyć wniosek. Jeśli Twoja prośba zostanie zatwierdzona, otrzymasz pieniądze natychmiast.

Artykuł promocyjny.

Archiwum: maj 2023
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Jak usprawnić działanie średnich i dużych firm?

Następny artykuł

MacBook Pro – jak wybrać odpowiednią konfigurację?

Zobacz też